16 Şubat 2012

HAKKIMIZDA

20 yıllık iş tecrübemizle, ilerleyen zamanla birlikte çağın teknolojisini yakından takip edip işimize uyarladık. Siz Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın misyonu halini almıştır.

Kullan At Yağmurluk çeşitlerimiz yurt dışından ithal getirilmektedir. Derneklere, organizasyonlara, partilere, spor kulüplerine vb. kurum ve kuruluşlara toplu sipariş alınmaktadır. 200 bin adete kadar kullan at yağmurluk siparişi alabilmekteyiz.

Açık hava konserlerinde, maçlarda, düğün cenaze törenlerinde çok kolay taşınabilir poşet inceliğinde rahat giyilip çıkartılabilen şemsiye şeffaf renksiz ve sarı, mavi, turuncu, kırmızı, beyaz renklerde çıtçıtlı kapüşonlu ithal kullan at yağmurluklar. Bu ürünümüz çok ince olduğundan paketten çıkması durumunda geri yerleştirmesi epey güçtür bu sebeptendir ki baskı uygulaması tarafımızdan yapılmaktadır.
– Astarlı uzun balıkçı tip yağmurluklarımız pamuk astarlı olup pvc ham malzemeden oluşmaktadır, siyah, sarı, yeşil ve lacivert renkleri bulunur, bu ürünümüzün üzerine baskı uygulanabilmektedir.
– Kısa ceket yağmurluklarımız, cepli kedinden kapüşonlu olup fermuarlıdır, 0.14mm kalınlığındadır sol göğüs ve arka kısama baskı uygulanabilmektedir.
– Uzun rüzgarlık tipi yağmurluklarımız 0.25mm kalınlığında pvc astarsız olur üzerine baskı uygulaması mümkündür. Lacivert, siyah, sarı ve yeşil renklerde bulunur.
– Çanta tipi yağmurluklarımız kendinden iç cebine dolanıp fermuar kapatıldıktan sonra mini bir taşıyıcı çantaya dönüşür, 0.14mm kalınlığında yumuşak pvc materyalden oluşur, ön ve arka kısımlara tek renk plastik bazlı serigraf baskı uygulaması mümkündür.
– Baskı talep edilen ürünlerde siparişler minimum 100 adet olmalıdır.
– Baskılı ürün siparişlerde 100 ila 10.000 adet ürün aralığındaki siparişlerde yaklaşık teslimat süresi 2 gündür.
– 5.000 TL ve üzerindeki siparişlerde ürünler İstanbul içi adresinize ücretsiz teslim edilir, İstanbul dışı siparişlerde anlaşmalı kargo firmaları ve ambar yolu ile ürünler en ekonomik fiyatlara kapınıza kadar güvenle ulaştırılır.
– Yağmurluklarımızın tamamı ithal ısıl yapıştırma tekniğiyle üretilen olup pvc olan ürünlerimizin KDV si %18 dir.
– STOK DURUMU: Mümkün olduğu kadar sezon öncesi tüm model ve renklerde ürünlerimizi stoklu bulunduruyoruz, özellikle kullan at yağmurluk modelimiz yaklaşık 500.000 (Beş yüz bin) adet kadar depomuzda sezon öncesi hazır bulunduruyoruz.